לקוחות ממליצים

חנה דדון – מעלות

מייק
עשיית הבוק היתה חוויה בלתי נשכת, והבת מצווה לא הייתה מושלמת בלעדיו.
אני ושחר וגם המלווים נהננו מאוד, זכינו להכיר צלם מקצועי שיודע ומכיר את עבודתו, מכבד את הלקוח, נתן לילדה להרגיש בנוח מול המצלמה, בעל סבלנות בלתי נגמרת ורוגע גם ברגעים שנהיה "קצת" חם וכשכבר מתעיפיים.
זרמת עם כל רצונותינו והשקעת הרבה מעצמך, וכמובן הבוק, תוצאה המדהימה לעבודה נפלאה, התגאנו להראות אותו לכולם ולהציג אותו לתפארת בכניסה לאולם האירועים. עושה חשק לעוד צילומים, אני מחכה שהבן שלי יגיע למצוות …..
בע"ה שנפגש רק בשמחות

 

מור זקס – חיפה

מייק,
מעבר לכשרון הנפלא שלך שקיבל ביטוי בעיצוב יוצא הדופן של האלבומים, אנו מעוניינים להודות לך על יום צילומים מהנה, על הסבלנות האין סופית שלך לכל גחמותינו, על הנכונות למלא את כל רצונותינו ועל השעות הרבות שהקדשת לנו. בכוונתנו להמליץ בחום לכל מי שישאל וגם למי שלא.
תודה, משפחת זקס.


משפחת הלוי

שלום מייק,
לאתר שלך הגעתי באופן מקרי לחלוטין ומאותו הרגע – לא התחרטתי. זה התחיל משיחת היכרות אמינה ונחמדה והסתיים בצילום אירוע מדהים ומקצועי. תודה על השירות ועל התוצאות המדהימות של ארוע בת המצוה של דוריאן. אשמח להעביר הלאה את שביעות רצוני מהשירות שלך ולהשתמש בשירותך בעתיד.

 

רוני צליק

למייק האחד והיחיד! מליון תודות על המקצועיות, ההשקעה, הסבלנות, היצירתיות והאכפתיות . אתה הצלם הכי מוכשר ומקסים שיש …..תודה על ארוע מ ו ש ל ם. הרגשנו שאתה חלק מאיתנו, נתת את כל כולך והתוצאות מדברות בעד עצמן. אתה הגדול מכולם….פשוט אלוף!!!!! ניפגש בחתונה של אופק . אין עליך בעולם!!!!! תודה ענקית….אתה פשוט צלם "וואו". חחח….

 

שרון מילר להב

מייק רציתי לומר תודה על בוק נפלא אתה צלם מדהיםםםםם כישרוני בטרוף פשוט אומן !….ויש לציין שהאלבום הגיע ליעד במהירות הבזק (שזה לא דבר מובן אצל רוב הצלמים ?)…אז שוב תודה אתה ענק ….מומלץ בחום ואהבה .

משפחת מזרחי

‏‏מס' 1 אין על הצלם שלנו‏
חברת קידום אתריםחברת קידום אתרים